Tavan Dekorasyonu Lamba Önerileri

Tavan İçin Lamba Modelleri

Eğer salonunuz ya da misafir odanız için şık bir tavan lambası arıyorsanız, piyasada yer alan yüzlerce avize modeli arasından seçim yaparak evinizi renklendirmeniz mümkün. Fakat özellikle banyo ve tuvalet gibi alanlarda nasıl bir lamba modeli kullanacağınız konusu sanki zihninizi daha fazla meşgul ediyor.

Bunu başlıca nedeni, çok sık kullanılmasına rağmen banyo ve tuvaletlerde sade tasarımlı lambaların daha şık görünmesinden kaynaklanıyor. Bu nedenle de bu bölümler için satın alacağınız lambaların mümkün olduğu kadar iyi aydınlatan, fakat çok şatafatlı olmayan modeller olması gerekiyor.

Karpuz Lambalar

Evinizin her odasında olduğu gibi, banyo ve tuvaletinizin tavanı için de mutlaka derli toplu bir görüntü istemeniz normal. Şu anda piyasada farklı ebatlarda bulabileceğiniz karpuz lamba çeşitlerini, kullanacağınız mekânın genişliğine ve tavan yüksekliğine göre seçmelisiniz. Aksi takdirde hem ışığı yüzünden gözünüz yorulur hem de estetik açıdan hoş görünmez.

Karpuz lambaya benzer nitelikteki bir diğer seçenek de glop lambalardır. Bunlar da banyo ve tuvaletlerinizde son derece kullanışlı ve şık tasarımlar olarak kendini gösteriyor.